www.niepicowane.plogłoszenia motoryzacyjne

Dodaj ogłoszenie

Zapraszamy wszystkich do zamieszczania ofert sprzedaży swoich samochodów, osoby prywatne jak również osoby, które prowadzą działalność gospodarczą w zakresie kupna-sprzedaży pojazdów, komisy samochodowe, dealerów, wszystkich chcących sprzedać samochód.

 

Na portalu "niepicowane.pl" powinny znaleźć się oferty sprzedaży, których opis jest zgodny z rzeczywistością. 
Prosimy o rzetelne podejście do sprawy, tak aby portal ten stał się jedynym w Polsce portalem, na którym zamieszczane są ogłoszenia sprzedaży samochodów nie odbiegające od faktycznego, rzeczywistego stanu technicznego i wizualnego. Rzetelny opis jest najważniejszy. Jeżeli macie do zaoferowania samochód w dobrym, średnim, słabym stanie technicznym i blacharskim, bez względu na jego wiek i przebieg, znacie jego przeszłość ,mocne strony i te na które w najbliższym czasie trzeba zwrócić uwagę - zapraszamy Was wszystkich, zamieszczajcie swoje oferty.

 

Samochody sprzedają się coraz trudniej, rynek samochodowy w Polsce jest bardzo nasycony, świadomość kupujących z roku na rok wzrasta. Mnóstwo artykułów w prasie motoryzacyjnej, internecie jak również telewizja uświadamia kupujących i podpowiada na co zwracać uwagę przy kupnie samochodu od stony technicznej.

 

Wiadomości o tym,że sprzedajemy dobry samochód, samochód którego stan techiczny, jego wady i zalety były opisane w ogłoszeniu i są prawdziwe, szybko się rozejdzie. Kupujący między sobą polecają osoby od których kupiły dobry samochód, samochód, którego opis w ogłoszeniu był zgodny ze stanem faktycznym.

 

 

Życzymy szybkiej sprzedaży samochodu!