www.niepicowane.plogłoszenia motoryzacyjne

Sprzedający samochód

Wszyscy sprzedający samochody powinni wzbudzać coraz to większe zaufanie wśród kupujących, poprzez uczciwą i lojalną sprzedaż.

Na portalu niepicowane.pl powinny znaleźć się oferty sprzedaży, których opis jest zgodny z rzeczywistością. 
Prosimy o rzetelne podejście do sprawy, tak aby portal ten stał się jedynym w Polsce portalem, na którym zamieszczane są ogłoszenia sprzedaży samochodów nie odbiegające od faktycznego, rzeczywistego stanu technicznego i wizualnego. Rzetelny opis jest najważniejszy. Jeżeli macie do zaoferowania samochód w dobrym, średnim, słabym stanie technicznym i blacharskim, bez względu na jego wiek i przebieg, znacie jego przeszłość, mocne strony i te na które w najbliższym czasie trzeba zwrócić uwagę - zapraszamy Was wszystkich, zamieszczajcie swoje oferty.W przypadku samochodów sprowadzonych, użyte w ogłoszeniu sformułowania typu:samochód od pierwszego właściciela kupiony bezpośrednio od niego, samochodem jeździł lekarz, prezes banku lub emeryt do kościła już nie przemawiają do kupujących. Wiecie, że to nie jest prawdą.Najczęściej samochód kupiliście w komisie  "placu", którego właścicielem był obywatel turecki lub rosyjski. 

Kupujący na takie bajki już nie pójdą.

Samochody sprzedają się coraz trudniej, rynek samochodowy w Polsce jest bardzo nasycony. Świadomość kupujących z roku na rok wzrasta. Mnóstwo artykułów w prasie motoryzacyjnej, internecie jak również telewizja uświadamia kupujących i podpowiada na co zwracać uwagę przy kupnie samochodu od stony technicznej. Wiadomość o tym, że sprzedajemy dobry samochód, samochód którego stan techniczny, jego wady i zalety były opisane w ogłoszeniu i są prawdziwe, szybko się rozejdzie. Kupujący między sobą polecają osoby od których kupiły dobry samochód, samochód, którego opis w ogłoszeniu był zgodny ze stanem faktycznym.

Zapraszamy.